Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0!

Archiv

Březen 2014
V březnu jsme dokončili druhý cyklus laboratorní výuky žáků. Ve dnech 11. a 18.března proběhla výuka žáků ZŠ Sirotkova. Foto z výuky je k dispozici ve fotogalerii.

Únor 2014
V únoru se rozběhl druhý cyklus laboratorních cvičení žáků základních škol v laboratořích chemické průmyslovky. Žáci základních škol byli v každém cvičení rozděleni do dvou skupin (cca po 15 žácích). Každá skupina pracovala v samostatné laboratoři, kde bylo připraveno 5 stanovišť, kde s jednotlivými úlohami žákům pomáhali vycvičení studenti chemické průmyslovky. Fotky z jednotlivých cvičení naleznete ve fotogalerii.

Leden 2014
V lednu proběhla porada realizačního týmu, na které byly upřesněny termíny druhého cyklu laboratorních úloh.

Prosinec 2013
V prosinci byla dokončena první vlna laboratorních cvičení žáků základních škol v laboratořích Střední průmyslové školy chemické v Brně. Veškerá fotodukumentace je k nahlédnutí ve fotogalerii.

Březen 2013
V březnu jsme začali pracovat na novém projektu, jehož hlavním cílem je prevence ochrany zdraví člověka a ochrany životního prostředí podporou výuky chemie na základních školách. 1.3.2013 jsme na úvodní schůzce probrali harmonogram prací. 18.3.2013 proběhla první koordinační schůzka se zástupci participujících základních škol. Na této schůzce byla učitelům na základních školách prezentovana současná podpora výuky na SPŠ chemické. Učitelé základních škol na základě poskytnutých informací vypracují požadavky na podporu výuky na ZŠ.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2011